joannajamrozfotografia.pl

Pierwsze 48 godzin! Niepowtarzalne i emocjonalne zdjęcia, które mogą odbywać się w szpitalu lub domu, w zależności gdzie zdecydowaliście się na przyjęcie Waszego malucha. Sesja jest udokumentowaniem pierwszych momentów z życia dziecka, takich jak pierwsze karmienie, mycie, przytulenie, a przede wszystkim jest uwiecznieniem bliskości między Wami.

Jestem mamą dwójki dzieci i wiem, że ten czas może być zarówno piękny jak i również trudny dla Ciebie jako świeżo upieczonej mamy. Chcę Cię zapewnić, że zatrzymam te momenty w taki sposób, abyś czuła się wyjątkowa, a przede wszystkim komfortowo.

 

Podczas robienia zdjęć nie używam lamp ani innych rekwizytów, ten rodzaj sesji ma pokazać prawdziwe emocje związane z przyjściem na świat Waszego dziecka, ma opowiedzieć jedną z najpiękniejszych chwil i historii z życia noworodka.

 

Cena: 350 zł za zdjęcia cyfrowe oddane na pendrive oraz foto książka o wymiarach 20×20 liczba zdjęć: 40 czas trwania: od 1h do 1,5h

Sesje ciążową lifestyle możemy wykonać w domu lub plenerze, wybór zależy od Was. Zdjęcia najlepiej wykonać między 7 a 9 miesiącem ciąży. Zależy mi na tym, aby podczas sesji mama czuła się komfortowo oraz aby czas oczekiwania na dziecko uwiecznić w niezwykły sposób. Sesja trwa około godziny do dwóch w zależności od tego czy fotografuje jeszcze rodzeństwo nienarodzonego maluszka. W dniu sesji jestem do Waszej dyspozycji.

Cena: 500 zł za zdjęcia cyfrowe oddane na pendrive oraz fotoalbum o wymiarach 20×20 liczba zdjęć: 60 czas trwania: od 1h do 2h

Sesja noworodkowa lifestyle odbywa się w zaciszu Waszego domu. Sesja trwa od godziny do nawet dwóch godzin. W dniu umówionej sesji jestem tylko do Waszej dyspozycji, więc nie musicie się martwić o to, że czas na zrobienie zdjęć może się wydłużyć poprzez różne niezaplanowane okoliczności. Sesję noworodkową możemy wykonać w pierwszych 2 tygodniach życia, jeśli chcecie aby dziecko spało i miało zamknięte oczy. Natomiast jeśli chcecie aby dziecko miało już otwarte oczy i był z nim większy kontakt, to na sesję możemy umówić się po 2 tygodniu życia dziecka.

Cena: 500 zł zdjęcia cyfrowe oddane na pendrive oraz fotoalbum o wymiarach 20×20 liczba zdjęć: 60 czas trwania: od 1,5h do 2h

Sesje Rodzinne możemy wykonać w domu lub w plenerze, wybór zależy od Was. Podczas każdej sesji podpowiadam Wam jak się ustawić aby uzyskać kadry pełne bliskości, pięknych relacji oraz miłości. Sesja trwa od godziny do dwóch.

Cena: 500 zł zdjęcia cyfrowe oddane na pendrive oraz fotoalbum o wymiarach 20×20 liczba zdjęć: 60 czas trwania: od 1h do 2h

Co obejmuje cena sesji:

  • usługę fotograficzną
  • wiedzę i doświadczenie
  • profesjonalną selekcję zdjęć
  • autorską obróbkę
  • pendrive 16 GB ze zdjęciami z sesji
  • Fotoprodukt w zależności od wykupionej sesji:

            Fotoalbum 20×20 ze sztywnymi kartkami z twardą oprawą z eko skóry lub

            Fotoksiążkę 20×20 z miękkimi kartkami i twardą oprawą.

 

Dodatkowe informacje:

  • Ze względu na RODO proszę o przesłanie w pierwszym mailu informacji o zgodzie na Przetwarzanie przez Administratora Joannę Jamroz danych marketingowych (wzór poniżej).
  • Aby termin był zarezerwowany należy dokonać wpłaty zadatku na konto podane w mailu.
  • Rozliczenie sesji następuje po Waszej akceptacji zdjęć.
  • Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 3 tygodni.

RODO –  Zgoda marketingowa do przesłania w mailu

Niniejszym wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Administratora Joannę Jamroz informacji handlowych dotyczących oferowanych przez Administratora usług i produktów na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu.

 Wasz podpis 🙂