Portfolio

 

Jest mi bardzo miło, że zdecydowaliście się dowiedzieć więcej na temat moich sesji. Pokrótce opiszę Wam jak wygląda moja praca i co jest głównym celem każdej sesji.

Moja fotografia rodzinna jest nastawiona na Wasze emocje,  nie są to tylko zdjęcia, które pokazują jak wyglądacie. Głównym celem każdej sesji jest złapanie tego jacy jesteście. Priorytetem jest uzyskanie bliskości na zdjęciach. By móc to uzyskać ważne jest to, abyście patrzyli na siebie, przytulali się i całowali. Na zdjęciach chcę stworzyć cudowny obraz i ująć Waszą więź. Za każdym razem podczas moich sesji dążę do tego, by pokazać wyjątkowość każdej rodziny. Do fotografii podchodzę jako do udokumentowania danej chwili z wykorzystaniem naturalnego światła.

Fotografia studyjna – portretowa skierowana jest do dzieci oraz kobiet. Przy fotografii portretowej ważne jest, aby dziecko było powyżej 4 roku życia ze względu na to, że pozy które ma wykonać wymagają cierpliwości. Podczas sesji to Ja prowadzę Was przez cały czas, pokazuję na sobie jak macie usiąść, jak trzymać rękę, nogę w którą stronę patrzeć etc. Sesje tworzone przeze mnie są od początku robione z pełnym zaangażowaniem. Znajdziecie u mnie malowane własnoręcznie tła. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie uwzględniając Wasze potrzeby.

Sesja studyjna

Sesja par